Hemen Youtube Ünlülerinden Teklif Almak için Kayıt Olun

Youtube Ünlüleri İle Çalışmak
Artık Çok Kolay

Neden Youtube Ünlüleri? 

Youtube her geçen gün büyüyen bir platform. Şu anda sosyal medyanın en popüler ve görünürlüğü en yüksek olan bu platformda Youtube Ünlüleri geniş kitleler tarafından takip ediliyor ve tüketicilerin satın alma kararlarını doğrudan etkiliyor. 

Youtube Ünlüleri Türkiye’de belki de en yüksek izlenme oranına sahip kanala sahipler. Bu fenomenleri takip eden milyonlar, onların ağızlarından çıkacak her türlü bilgiyi dinlemeye can atıyorlar. Youtube Ünlüleri, sundukları samimi ve özgün içeriği sayesinde geniş kitleler tarafından takip ediliyor. 

Youtube fenomenleri platformumuzda kayıtlı 29 farklı kategoride içerik üretiyor. 2.500’den fazla fenomenin kayıtlı olduğu veritabanımızdan sizin için en uygun Youtube ünlüsü ile çalışmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken platforma kayıt olmak ve kampanyanızı açmak. Hemen ardından Youtube’da istediğiniz özelliklere sahip fenomenler sizlere teklif vermeye başlayacak. Tekliflerden bütçenize ve stratejinize uygun olanları seçip fenomenlerin size özel içerik üretmesine hemen başlayabilirsiniz. 

Youtube fenomenlerini diğer fenomenlerden ayıran en önemli özellik olan yüksek dikkat oranı sayesinde ürününüzü takipçilerin büyük bir oranına reklam algısı uyandırmadan tanıtabilir, hatta sunduğumuz performans pazarlaması seçeneğiyle direk satışa çevirebilirsiniz. 

Tek yapmanız gereken aşağıdaki butondan kayıt olmak ve fenomen pazarlaması dünyasına adım atmak! 

CreatorDen Gücüne Güvenin

Gerçek Influencer'lar

CreatorDen’i kullandığınızda sahte takipçili influencerları ayıklamak zorunda kalmazsınız. 

Güvenli Ödeme

CreatorDen sizinle influencer arasında bir köprü görevi görerek ödeme adımlarını sorunsuzca halleder. 

Flexible Bütçe

Her bütçeye uygun olarak influencer’larla çalışma şansını yakalayabilirsiniz!