Her Bütçe İçin Influencer Marketing

Sizler için geliştirdiğimiz CreatorDen Self-Servis Influencer Marketing Platform’u ile binlerce influencer’a kampanyanızı dakikalar içinde ulaştırın. Gelen teklifler arasından seçiminizi yaparak satış ve bilinirlik hedeflerinize yüksek etkileşimli işbirlikleri ile ulaşın.

4500+
Influencer
4000+
Kampanya

Adım 1: Yeni Kampanya Oluşturma

CreatorDen Platform’undan Yeni Kampanya Oluştur butonuna tıklayın. Hem markanızı hem de influencer’lardan beklentinizi açık bir şekilde anlatın. YouTube, Instagram, Twitter ve Facebook platformlarından hedeflediklerinizi seçin.

Adım 2: Takipçi ve Bütçe Aralığı Seçme

Teklif başına seçtiğiniz bütçe, tekliflerinizin içeriğini etkileyecektir.

Platform üzerinden kampanyanızı oluştururken size teklif vermesini istediğiniz influencer’ların takipçi sayılarına bir aralık değer atayabilirsiniz. Örneğin 30K ile 60K takipçisi olan influencer’lar teklif versin diyebilirsiniz. Sistem bu aralıktaki takipçi sayısına sahip olan influencer’lar için tavsiye edilen bir bütçe aralığı belirler. Ancak bu bütçe aralığının dışında teklifler de alabilir, bu teklifleri kabul edebilirsiniz. 

Adım 3: Cinsiyet, Yaş ve İlgi Alanı Seçme

Markanızın hedef kitlesini göz önünde bulundurarak paylaşım yapacak influencer’ın ilgi alanlarını seçin. Ek olarak cinsiyet ve yaş kırılımlarını da seçebilirsiniz.

Adım 4: Kampanyayı Yayınlama

Kampanyanızı oluşturduktan sonra yayınlayın. Ekibimiz, kampanyanızı inceledikten sonra influencer’ların teklif gönderimlerine açık olacak şekilde yayına alacak.  

Adım 5: Influencer Tekliflerini Değerlendirme ve Onaylama

Markanız için en uygun teklifleri onaylayın ve influencer marketing sürecinizi başlatın. Herhangi bir teklifi onaylamadan önce influencer ile platform üzerinden konuşarak teklif üzerinde revize isteyebilir, paylaşımın yapılacağı zamanları planlayabilirsiniz. Herhangi bir influencer’ın teklifini kabul ettiğiniz sırada ücretlendirilirsiniz. Bu ücret, influencer paylaşımı yapana kadar CreatorDen hesaplarında tutulur.

4500+
Influencer Kampanyanızı Bekliyor!