Hemen Instagram Ünlülerinden Teklif Almak için Kayıt Olun

Instagram Ünlüleri İle Çalışmak
Artık Çok Kolay

Neden Instagram Ünlüleri? 

Instagram sosyal medyadaki en popüler platforma dönüşmüş durumda. Instagram’da milyonlarca kişi Instagram ünlülerini takip ediyor, onların satın aldığı, kullandığı şeyleri alıyor. Bu gücü siz de kullanmak istemez misiniz? 

Instagram Ünlüleri her geçen gün daha da çok takip edilen bir kitle. Türkiye’de etki gücüne sahip 2000’in üzerinde Instagram ünlüsü bulunmakta. CreatorDen platformu ile binlerce Instagram ünlüsüne kolaylıkla erişebilirsiniz. 

Instagram ünlülerinin size teklif verebilmesi için aşağıdaki butonu kullanarak sisteme kayıt olmanız ve bir kampanya açmanız yeterli. Hemen ardından size özel olarak hazırlanmış teklifleriyle Instagram ünlüleri sizinle iletişime geçecek. Bu tekliflerden sizin hedef kitlenize ve bütçenize uygun olanları seçip hızlıca markanızı geniş kitlelere duyurmaya başlayabilirsiniz. 

Markanızı yalnızca marka bilinirliğini artırma amaçlı görsellerle tanıtmak zorunda da değilsiniz. CreatorDen influencer marketing platformunu kullanarak tıklama bazlı kampanyalar da açabilirsiniz. CPC ve CPA modeli dediğimiz tıklama başına ödeme yaptığınız modelimizle sadece işe yarayan içeriklere para ödersiniz. Böylelikle en yüksek verimi almış olursunuz. Instagram fenomenleriyle çalışmaya başlamak için hemen aşağıdaki butonu kullanın. 

CreatorDen Gücüne Güvenin

Gerçek Influencer'lar

CreatorDen’i kullandığınızda sahte takipçili influencerları ayıklamak zorunda kalmazsınız. 

Güvenli Ödeme

CreatorDen sizinle influencer arasında bir köprü görevi görerek ödeme adımlarını sorunsuzca halleder. 

Flexible Bütçe

Her bütçeye uygun olarak influencer’larla çalışma şansını yakalayabilirsiniz!