Influencer Marketing ile İşinizi Büyütmek Çok Daha Kolay! 

Markanızı geniş kitlelere tanıtacak influencerlara mı ihtiyacınız var? 

Influencer Marketing’in gücüne inanıyor fakat uygun influencer mı bulamıyorsunuz?

Alanındaki en iyi influencerlarla buluşmak için, hemen platforma kaydolun!

[slide-anything id=”4951″]

Influencer Marketing’i Hangi Mecralarda Gerçekleştiriyoruz? 

Influencer Marketing çalışmalarınızı Instagram, Youtube, Facebook, Twitter ve Snapchat sosyal medya mecraları üzerinde gerçekleştiriyoruz. 

Influencer Marketing Neden Bu Kadar Etkili?  

WOMM yani ağızdan ağıza pazarlama, kitleleri ikna için kullanılan en etkili pazarlama yöntemidir. Bu yöntemi kullanan Influencer Marketing çalışmaları da güvenilir bulunan Influencer’lar tarafından gerçekleştirilirse, kitleleri ikna etmek için en etkili yöntemdir. 

Influencer Marketing Reklam Körlüğüne Karşı Mükemmel Bir Silah 

Her geçen gün artan Adblocker kullanım oranlarına karşın, hedef kitlenize reklam olarak algılanmayacak şekilde ulaşabilmenizi sağlayan Influencer Marketing çalışmalarıyla “en iyi pazarlama, pazarlamamadır” bakış açısıyla birlikte, potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. 

Kimlere Influencer Diyebiliriz? 

Influencer, belirli bir sayıda, sadık ve güven duyan takipçi kitlesi olan sosyal medya kullanıcılarına denir. Bu sosyal medya kullanıcıları genellikle tek bir alanda uzmanlaşmış olarak karşımıza çıkarlar. Biz CreatorDen’de minimum 3000 takipçisi olan herkesi influencer olarak tanımlıyoruz. Makro ve mikro influencerların gücüne inanıyoruz.