En Etkili Pazarlama Yaklaşımı İle Tanışın!

Fenomen Pazarlaması 

Büyük kitlelerin gönülden takip ettiği fenomenlerin, sizin adınıza çalışan birer marka elçisine dönmesini istemez misiniz?  

Her geçen gün daha çok vizyoner markanın yatırım yaptığı bir alan olan fenomen pazarlaması ile markanıza ait tanıtımını yapmak istediğiniz materyalleri geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. 

Aradığınız türde binlerce fenomen sizi CreatorDen’de bekliyor.
Hemen sisteme üye olup proje oluşturarak, fenomenlerden teklif almaya başlayabilirsiniz! 

[slide-anything id=”4951″]

Fenomen Pazarlamasına 2018’de Bütçe Ayıran Markaların Sayısı %48 Arttı 

Rakipleriniz fenomen pazarlamasına bütçe ayırırken, siz oturup izleyecek misiniz? Linqia’nın gerçekleştirdiği The State of Influencer Marketing’in araştırmasına göre fenomen pazarlamasını kullanan pazarlamacıların %94’ü gelen dönüşlerden memnun. 

Fenomen Pazarlaması Diğer Mecralara Göre Çok Daha Ucuz! 

TV/Billboard gibi geleneksel mecralara kıyasla fenomen pazarlaması çok daha hedef odaklı ve daha uygun bütçeli. Özellikle Adwords ya da programatik gibi reklam tiplerine göre de daha hızlı sonuçlar alabilme şansına sahipsiniz. Fenomen pazarlamasındaki en büyük püf noktalardan birisi olan doğru fenomeni seçme işini ise binlerce fenomen arasından yaptığınızda, doğru kişiye ulaşmak çok daha kolay oluyor. 

Influencer Marketing’de Fenomen mi Ünlü mü Tercih Edilmeli? 

Celebrity yani Ünlü Pazarlaması daha çok TV gibi geleneksel mecralarda ünlü olan kişiler tarafından yürütülen kampanyalar olduğundan son kullanıcıya daha samimiyetsiz gelebilmekte. Fenomen pazarlaması ise daha çok tavsiye temelli bir sistem ve ağızdan ağıza pazarlamanın harika dönüşünü kullanıyor. Bu açıdan fenomen pazarlaması tercih edilmeli.