Fairy 2 Milyon Görüntülenme Aldı

MüşteriFairy
%3.6%3.6 Etkileşim Oranı
62.36562.365 Etkileşim
1.978.8021.978.802 Gösterim
88 Influencer

Fairy Saf ve Temiz Bilinirlik Kampanyası

Fairy ailesinin yeni üyesi “Saf ve Temiz” raflardaki yerini alırken, sosyal medya paylaşımları ile tüketiciye duyuruldu. Anne – Çocuk dikeyinde yer alan Influencer Marketing çalışmamızda, Influencer’lar Instagram üzerinden post ve story paylaşımlarında bulundular.

Hedef

Fairy Saf ve Temiz’in ürün özelliklerinin tüketiciye aktarılması ve Migros’lara satış için yönlendirme yapılması hedeflendi. Ayrıca hedeflenen diğer bir konu ise ürün bilinirliliğinin artırılması oldu.

Proje

Proje kapsamında belirlenen Influencer’ lar markadan gelen brief neticesinde içerik çalışarak Instagram kanalından post ve story paylaşımları gerçekleştirdi. Eğlenceli içeriklere sahne olan projemizde post paylaşımları ile ürün bilgileri hedef kitleye aktarıldı. Influencer’ ların paylaşmış olduğu story içeriklerinde ise ürünün Migros’ larda satışa sunulduğu tüketicilere aktarılarak satışa destek verildi. Proje, etkileşim ve 2 Milyon’a yakın gösterim ile geniş kitlelere ulaşma başarısı gösterdi.

Sonuç

Sektör ortalamasının %1.14 olduğu bir alanda %3.6 etkileşim oranı ile Fairy Saf ve Temiz kampanyası harika bir başarı gösterdi.

Sizinle de Harikalar Yaratalım mı?

Başarı Hikayenizi Oluşturmaya Başlamak için Hemen Kampayanızı Başlatın