Aydanaya %3 CTR ile 750K Görüntülenme Aldı

MüşteriAydanaya
%3%3 CTR
%50Facebook ve Google Reklamlarına göre %50 daha düşük dönüşüm bedeli
750K750K Instagram hikaye görüntülenmesi
88 farklı ürün için özgün içerik üretilerek takipçilerin yönlendirilmesi

Aydanaya CPC Çalışması

Alışverişe az, hayata çok zaman ayıranların vazgeçilmez adresi Aydanaya’da, abonelik modeli ile pek çok farklı kategoride hayatınızı kolaylaştıracak ürün ve hizmet sunuluyor. Özellikle çalışan kadınlara ulaşmak isteyen Aydanaya.com’a yeni üye kaydı için CPC modelimiz ile bir proje sunduk.

Hedef

Beyaz yakalı kadın hedef kitleyi, kişisel ilgi ve ihtiyaç alanlarına göre aylık abonelik modeli ile üye yaptırmak ve diğer reklam mecralarından elde edilenden daha düşük CPA hedeflendi.

Proje

Farklı dikeylerde ve ortalama 220.000 takipçiye sahip 5 influencer ile çalışılarak Aydanaya’nın sunduğu ürün yelpazesinden ürün ve hizmetler ile paylaşıldı. Bütün içeriğin kontrolü ise bu 5 influencer’a bırakıldı. CPC Bazlı Çalışma: Tıklama başına ücretlendirme ile belirli bir zaman aralığında yapılan story paylaşımlarından gelen tıklamalara göre ücretlendirildi.

Sonuç

Proje; CPC bazlı çalışma ile performans odaklı yürütülerek daha da ölçümlendirilebilir hale getirildi. %3 CTR ile diğer mecralara göre %50 daha düşük CPA elde edildi.

Sizinle de Harikalar Yaratalım mı?

Başarı Hikayenizi Oluşturmaya Başlamak için Hemen Kampayanızı Başlatın